nieuws


Bike2build   Xycletracx
Datum: 20 augustus 2003
Rubriek: Wedstrijden XC

UEC MTB European Championships Graz 2003 - Drie lekke banden Theunisse fataal. MTB-Sport-Fred.nl 87e

theunisse.jpgLUGANO - Gert - Jan Theunisse is gisteren tijdens de EK mountainbike in Lugano als zevende geëindigd op het onderdeel marathon. De renner van Powerplate fietste lange tijd op de derde plek, maar na drie lekke banden én een valpartij zakte de veertiger vier plaatsen.

Theunisse stapte vorig jaar na een lang revalidatieproces weer op de fiets. Doktoren hadden hem al afgeschreven na een zwaar ongeval in Frankrijk, ruim vijf jaar geleden. In september 1997 knalde hij tijdens een trainingstocht op een vrachtwagen. Vanaf zijn middel had hij destijds geen gevoel meer. Inmiddels is de 'invalide' weer redelijk op de been.

Dit seizoen wilde Theunisse pieken op de EK. In de beginfase van de 78 kilometer lange koers lag de voormalig bergkoning aan kop. De coureur viel terug naar de derde plek, maar leek de bronzen plak te hebben zeker gesteld aangezien nummer vier ruim negen minuten achterstand had.

Theunisse reed echter driemaal lek (de banden moest hij zelf repareren) en had daarna geen binnenbanden meer. De laatste vijf kilometer moest hij daarom voornamelijk lopend afleggen. Machteloos moest Theunisse toekijken hoe vier coureurs hem passeerden. "Ik ben teleurgesteld", sprak hij. "Ik had deze wedstrijd graag afgesloten met een medaille. Dit is een domper." ANP

UEC Mountainbike European Championships Graz 2003
Marathon 17.08.2003 (Stattegg/Graz)
EM Lizenzklasse Herren

Rang

Stnr

UCI Code

Name

Verein

NAT

JG

Gesamt

Diff-Best

Diff-Vor

Gesamtwertung

Rg

 1

 2

FRA19740808 

Dietsch Thomas  

Motorex Bianchi 

FRA 

 1974

 4:55:15.64

 0:00.00

 0:00.00

 104km Gesamtwertung

 1

 2

 10

AUT19750731 

Kraler Martin  

Ralph Denk Racing Team 

AUT 

 1975

 4:56:46.49

 1:30.85

 1:30.85

 104km Gesamtwertung

 2

 3

 6

SLO19771207 

Golcer Jure  

Team Steiermark Janger 

SLO 

 1977

 4:58:35.26

 3:19.62

 1:48.77

 104km Gesamtwertung

 3

 4

 99

SUI19790703 

Spichtig Thomas  

Rocky Mountain 

SUI 

 1979

 5:11:41.79

 16:26.15

 13:06.53

 104km Gesamtwertung

 4

 5

 17

SUI19720814 

Cattin Pascal  

Scott Allianz Michelin 

SUI 

 1972

 5:11:52.51

 16:36.87

 0:10.72

 104km Gesamtwertung

 5

 6

 7

GER19780314 

Platt Karl  

Team Xenofit Rocky Mountain 

GER 

 1978

 5:15:05.87

 19:50.23

 3:13.36

 104km Gesamtwertung

 6

 7

 5

AUT19711013 

Koch Georg  

Team Steiermark Radsport Janger 

AUT 

 1971

 5:19:25.23

 24:09.59

 4:19.36

 104km Gesamtwertung

 7

 8

 19

NED19630114 

Theunisse Gert Jan  

Power Plate/Giant 

NED 

 1963

 5:21:02.67

 25:47.03

 1:37.44

 104km Gesamtwertung

 8

 9

 14

AUT19820310 

Gatterer Alexander  

KTM Mountainbiker RC Möllbrücke 

AUT 

 1982

 5:25:30.06

 30:14.42

 4:27.39

 104km Gesamtwertung

 9

 10

 257

POL19731119 

Kaiser Andre  

Lotto PZUS.A 

POL 

 1973

 5:26:40.84

 31:25.20

 1:10.78

 104km Gesamtwertung

 10

 11

 30

AUT19720109 

Meinhardt Gerald  

Team Steiermark Radsport Janger 

AUT 

 1972

 5:29:37.63

 34:21.99

 2:56.79

 104km Gesamtwertung

 11

 12

 18

AUT19731010 

Knaubert Matthias  

Raiffeisen Radteam Tirol 

AUT 

 1973

 5:33:01.96

 37:46.32

 3:24.33

 104km Gesamtwertung

 12

 13

 41

SWE19780918 

Ericsson Fredrik  

Merida 

SWE 

 1978

 5:33:26.62

 38:10.98

 0:24.66

 104km Gesamtwertung

 13

 14

 38

ITA19751116 

Candelpergher Carlo  

Team Spreafico 

ITA 

 1975

 5:34:24.03

 39:08.39

 0:57.41

 104km Gesamtwertung

 14

 15

 4

IRL19710406 

Seymour Robin  

 

IRL 

 1971

 5:35:19.45

 40:03.81

 0:55.42

 104km Gesamtwertung

 15

 16

 29

HUN19780214 

Vizdak Janos  

Corratec World Team 

HUN 

 1978

 5:37:01.33

 41:45.69

 1:41.88

 104km Gesamtwertung

 16

 17

 25

AUT19830128 

Schwaiger Michael  

Immulac Radland Kärnten 

AUT 

 1983

 5:37:47.52

 42:31.88

 0:46.19

 104km Gesamtwertung

 17

 18

 24

AUT19720209 

Zinthauer Richard  

Team Steiermark Radsport Janger 

AUT 

 1972

 5:39:50.16

 44:34.52

 2:02.64

 104km Gesamtwertung

 18

 19

 273

AUT00000000 

Hödlmoser Thomas  

 

AUT 

 1975

 5:42:54.67

 47:39.03

 3:04.51

 104km Gesamtwertung

 19

 20

 12

SUI19760331 

Lussi Joel  

Team Stoeckli 

SUI 

 1976

 5:43:48.15

 48:32.51

 0:53.48

 104km Gesamtwertung

 20

 21

 87

CZE19810812 

Rybarik Ivan  

Czech National Team 

CZE 

 1981

 5:45:10.44

 49:54.80

 1:22.29

 104km Gesamtwertung

 21

 22

 117

HUN19760829 

Hasenfratz Peter  

Corratec World Team 

HUN 

 1976

 5:45:23.83

 50:08.19

 0:13.39

 104km Gesamtwertung

 22

 23

 22

GER19730824 

Listmann Christoph  

Team Bike Magazin 

GER 

 1973

 5:46:37.79

 51:22.15

 1:13.96

 104km Gesamtwertung

 23

 24

 83

AUT19690323 

Pichler Arno  

Team Steiermark Radsport Janger 

AUT 

 1969

 5:48:07.84

 52:52.20

 1:30.05

 104km Gesamtwertung

 24

 25

 214

AUT00000000 

Harrer Adolf  

www.pancho-conti.com 

AUT 

 1965

 5:51:14.60

 55:58.96

 3:06.76

 104km Gesamtwertung

 25

 26

 272

AUT00000000 

Gulewicz Gerhard  

 

AUT 

 1967

 5:51:26.32

 56:10.68

 0:11.72

 104km Gesamtwertung

 26

 27

 101

AUT19650416 

Trausmüller Eduard  

TSV Hartberg 

AUT 

 1965

 5:51:40.96

 56:25.32

 0:14.64

 104km Gesamtwertung

 27

 28

 119

GER19810502 

Gathof Daniel  

Team Dämpfle / Mathis 

GER 

 1981

 5:53:20.57

 58:04.93

 1:39.61

 104km Gesamtwertung

 28

 29

 261

SUI19800612 

Kündig Thomas  

Athleticum MTB Team 

SUI 

 1980

 5:53:38.96

 58:23.32

 0:18.39

 104km Gesamtwertung

 29

 30

 73

AUT19750718 

Meister Bernhard  

Team Steiermark Radsport Janger 

AUT 

 1975

 5:53:59.18

 58:43.54

 0:20.22

 104km Gesamtwertung

 30

 31

 27

AUT19691004 

Hotter Robert  

Team Sport Nora 

AUT 

 1969

 5:55:18.92

 1:00:03.28

 1:19.74

 104km Gesamtwertung

 32

 32

 28

AUT19740505 

Prangl Bernhard  

Team Steiermark Radsport Janger 

AUT 

 1974

 5:58:20.80

 1:03:05.16

 3:01.88

 104km Gesamtwertung

 34

 33

 136

CZE19790209 

Dite Radek  

Rockmachine Cyklomax 

CZE 

 1979

 5:58:44.07

 1:03:28.43

 0:23.27

 104km Gesamtwertung

 35

 34

 113

AUT19720205 

Zettl Siegfried  

Union Zweirad Hütter Gnas 

AUT 

 1972

 6:00:32.04

 1:05:16.40

 1:47.97

 104km Gesamtwertung

 36

 35

 109

AUT19650518 

Widhalm Thomas  

NYX 2RadChaoten.com 

AUT 

 1965

 6:01:04.16

 1:05:48.52

 0:32.12

 104km Gesamtwertung

 37

 36

 221

AUT00000000 

Grah Branko  

Rad Club Donau Fritzi Racing 

AUT 

 1966

 6:04:17.30

 1:09:01.66

 3:13.14

 104km Gesamtwertung

 38

 37

 263

CZE19781110 

Hornych Vaclav  

Ravo Racing 

CZE 

 1978

 6:06:24.24

 1:11:08.60

 2:06.94

 104km Gesamtwertung

 39

 38

 232

AUT00000000 

Ebner Christian  

www.bikeprofi.com 

AUT 

 1984

 6:13:03.31

 1:17:47.67

 6:39.07

 104km Gesamtwertung

 40

 39

 58

AUT19790530 

Keck Carlos  

ARBÖ RC Linz Merida Sport Haderer 

AUT 

 1979

 6:14:27.54

 1:19:11.90

 1:24.23

 104km Gesamtwertung

 41

 40

 132

AUT19800212 

Mattersberger Stefan  

Team Toni´s Pro Shop 

AUT 

 1980

 6:16:42.45

 1:21:26.81

 2:14.91

 104km Gesamtwertung

 42

 41

 255

GER19800901 

Paletschek Jochen  

TSV 1860 München Supercycles 

GER 

 1980

 6:16:51.93

 1:21:36.29

 0:09.48

 104km Gesamtwertung

 43

 42

 100

AUT19670128 

Stiegler Manfred  

SU MTB Team Cycle Circle 

AUT 

 1967

 6:18:52.47

 1:23:36.83

 2:00.54

 104km Gesamtwertung

 44

 43

 241

AUT19731218 

Binder Michael  

ARBÖ MTB Polizei SV Wien 

AUT 

 1973

 6:20:35.62

 1:25:19.98

 1:43.15

 104km Gesamtwertung

 45

 44

 23

ITA19760106 

Ferrari Fabiano  

Motorex-Bianchi 

ITA 

 1976

 6:20:45.84

 1:25:30.20

 0:10.22

 104km Gesamtwertung

 46

 45

 21

AUT19770224 

Tauderer Bernd  

stabil Stattegg EM Graz2003 

AUT 

 1977

 6:22:55.16

 1:27:39.52

 2:09.32

 104km Gesamtwertung

 47

 46

 53

AUT00000000 

Hofstadler Laurenz  

silverserver:mc marketing 

AUT 

 1970

 6:28:23.20

 1:33:07.56

 5:28.04

 104km Gesamtwertung

 49

 47

 129

AUT19660122 

Heigl Leopold  

SU MTB Team Cycle Circle 

AUT 

 1966

 6:29:03.59

 1:33:47.95

 0:40.39

 104km Gesamtwertung

 50

 48

 215

GER19670913 

Hannawald Klaus  

RSV westl. Wälder / 2Rad Bäuml 

GER 

 1967

 6:30:53.08

 1:35:37.44

 1:49.49

 104km Gesamtwertung

 51

 49

 275

HUN00000000 

Holaz Robert  

Kellys George KSE 

HUN 

 1975

 6:33:18.06

 1:38:02.42

 2:24.98

 104km Gesamtwertung

 52

 50

 112

AUT00000000 

Zechner Harald  

Stadtwerke Sport Holzer Trofaiach 

AUT 

 1976

 6:34:55.39

 1:39:39.75

 1:37.33

 104km Gesamtwertung

 53

 51

 123

AUT19740615 

Sturmlechner Markus  

KTM Intertsport XL Amstetten 

AUT 

 1974

 6:36:21.29

 1:41:05.65

 1:25.90

 104km Gesamtwertung

 54

 52

 248

CZE00000000 

Spolc Milan  

Cykloklub Morava KPO 

CZE 

 1958

 6:37:34.99

 1:42:19.35

 1:13.70

 104km Gesamtwertung

 55

 53

 245

AUT00000000 

Achhorner Michael  

Intersport XL Lienz Team Simplon 

AUT 

 1977

 6:37:41.64

 1:42:26.00

 0:06.65

 104km Gesamtwertung

 56

 54

 234

AUT00000000 

Deininger Michael  

Rad u. Technik 

AUT 

 1965

 6:38:54.09

 1:43:38.45

 1:12.45

 104km Gesamtwertung

 57

 55

 54

AUT19700807 

Holzer Helmut  

TSV Hartberg 

AUT 

 1970

 6:38:56.10

 1:43:40.46

 0:02.01

 104km Gesamtwertung

 58

 56

 127

AUT19780321 

Weiss Michael  

URC Spk Renner Langenlois 

AUT 

 1978

 6:44:17.69

 1:49:02.05

 5:21.59

 104km Gesamtwertung

 59

 57

 276

AUT00000000 

Premrou Florian  

Sport Nora 

Aut 

 1983

 6:44:41.86

 1:49:26.22

 0:24.17

 104km Gesamtwertung

 60

 58

 77

AUT19690626 

Oberhammer Georg  

Probike Lienz 

AUT 

 1969

 6:45:54.58

 1:50:38.94

 1:12.72

 104km Gesamtwertung

 61

 59

 254

GER19810928 

Reicherzer Tobias  

TSV 1860 München Supercycles 

GER 

 1981

 6:49:54.45

 1:54:38.81

 3:59.87

 104km Gesamtwertung

 62

 60

 231

AUT00000000 

Eisler Rudi  

Board & Bike Frohnleiten 

AUT 

 1969

 6:49:54.96

 1:54:39.32

 0:00.51

 104km Gesamtwertung

 63

 61

 166

AUT00000000 

Schafhuber Dieter  

Rad Club Donau Fritzi Racing 

AUT 

 1971

 6:53:05.56

 1:57:49.92

 3:10.60

 104km Gesamtwertung

 66

 62

 85

AUT19710615 

Reiter Ewald  

FC Donald St. Ruprecht 

AUT 

 1971

 6:53:05.60

 1:57:49.96

 0:00.04

 104km Gesamtwertung

 67

 63

 36

AUT00000000 

Bachitsch Hans  

RLM OMYA Villach 

AUT 

 1974

 6:53:16.53

 1:58:00.89

 0:10.93

 104km Gesamtwertung

 68

 64

 108

AUT19720203 

Walzer Thomas  

URC Spk Renner Langenlois 

AUT 

 1972

 6:54:23.20

 1:59:07.56

 1:06.67

 104km Gesamtwertung

 69

 65

 260

AUT00000000 

Kleinhappl Christian  

ARBÖ Intersport XL Weiz-Stmk Spk. 

AUT 

 1980

 6:57:23.77

 2:02:08.13

 3:00.57

 104km Gesamtwertung

 70

 66

 265

CZE00000000 

Kracmar Vlasta  

Pastorek IVT 

CZE 

 1974

 6:58:04.56

 2:02:48.92

 0:40.79

 104km Gesamtwertung

 71

 67

 59

CZE19730424 

Vanous Jan  

Programcycle Sugoi 

CZE 

 1973

 6:58:09.70

 2:02:54.06

 0:05.14

 104km Gesamtwertung

 72

 68

 271

SLO00000000 

Prepadnik Franjo  

Krnes Avantura 

SLO 

 1978

 7:02:32.66

 2:07:17.02

 4:22.96

 104km Gesamtwertung

 73

 69

 182

NED00000000 

Pieterse Anno  

D.T.S. Kaptein 

NED 

 1961

 7:03:44.60

 2:08:28.96

 1:11.94

 104km Gesamtwertung

 74

 70

 249

CZE00000000 

Zuk Ivo  

Cykloklub Morava KPO 

CZE 

 1980

 7:08:10.19

 2:12:54.55

 4:25.59

 104km Gesamtwertung

 77

 71

 250

CZE00000000 

Unzeitig Martin  

Cykloklub Morava KPO 

CZE 

 1981

 7:08:10.21

 2:12:54.57

 0:00.02

 104km Gesamtwertung

 78

 72

 107

AUT00000000 

Waldherr Jochen  

KTM 

AUT 

 1975

 7:10:08.81

 2:14:53.17

 1:58.60

 104km Gesamtwertung

 79

 73

 80

AUT00000000 

Pichler Markus  

 

AUT 

 1980

 7:12:44.43

 2:17:28.79

 2:35.62

 104km Gesamtwertung

 81

 74

 66

AUT19770502 

Lackinger Christian  

silverserver/mc marketing 

AUT 

 1977

 7:22:02.94

 2:26:47.30

 9:18.51

 104km Gesamtwertung

 84

 75

 69

CZE00000000 

Matejec Hynek  

Jehlanka team 

CZE 

 1982

 7:25:37.22

 2:30:21.58

 3:34.28

 104km Gesamtwertung

 86

 76

 51

AUT00000000 

Huber Philipp  

 

AUT 

 1980

 7:27:25.44

 2:32:09.80

 1:48.22

 104km Gesamtwertung

 87

 77

 179

AUT00000000 

Preihs Franz  

Katarga Factory Team 

AUT 

 1978

 7:28:36.25

 2:33:20.61

 1:10.81

 104km Gesamtwertung

 88

 78

 187

AUT19700321 

Mark Philip  

ARBÖ MTB Polizei SV Wien 

AUT 

 1970

 7:34:46.38

 2:39:30.74

 6:10.13

 104km Gesamtwertung

 91

 79

 71

AUT00000000 

Mühl Peter  

 

AUT 

 1973

 7:36:31.73

 2:41:16.09

 1:45.35

 104km Gesamtwertung

 92

 80

 70

AUT00000000 

Maresch Johannes  

 

AUT 

 1980

 7:36:38.56

 2:41:22.92

 0:06.83

 104km Gesamtwertung

 93

 81

 190

AUT00000000 

Lechner Martin  

 

AUT 

 1975

 7:37:06.00

 2:41:50.36

 0:27.44

 104km Gesamtwertung

 94

 82

 114

CZE00000000 

Rovensky Milan  

 

CZE 

 1977

 7:38:28.99

 2:43:13.35

 1:22.99

 104km Gesamtwertung

 95

 83

 56

AUT19720622 

Rothschädl Errol  

Top Times RC Wettmannstätten 

AUT 

 1971

 7:41:28.66

 2:46:13.02

 2:59.67

 104km Gesamtwertung

 96

 84

 118

AUT00000000 

Linhofer Manfred  

Team Semriach 

AUT 

 1970

 7:56:36.93

 3:01:21.29

 15:08.27

 104km Gesamtwertung

 99

 85

 68

CZE00000000 

Lebr Tomas  

Velouni 

CZE 

 1960

 8:00:38.21

 3:05:22.57

 4:01.28

 104km Gesamtwertung

 100

 86

 34

GER00000000 

Ammer Rudolf  

SC Anzenkirchen 

GER 

 1966

 8:00:45.29

 3:05:29.65

 0:07.08

 104km Gesamtwertung

 101

 87

 102

NED19600802 

van Zetten Fred  

www.rijwielpaleis.nl 

NED 

 1960

 8:04:00.37

 3:08:44.73

 3:15.08

 104km Gesamtwertung

 102

 88

 65

ITA19710512 

Lot Luca  

Scapin Racing Bike 

ITA 

 1971

 8:10:54.55

 3:15:38.91

 6:54.18

 104km Gesamtwertung

 104

 89

 194

AUT00000000 

Kuba Peter  

URC Spk Renner Langenlois 

AUT 

 1969

 8:12:29.59

 3:17:13.95

 1:35.04

 104km Gesamtwertung

 105

 90

 274

HUN00000000 

Varallyai Laszlo  

 

HUN 

 1976

 8:12:58.20

 3:17:42.56

 0:28.61

 104km Gesamtwertung

 106

 91

 104

NED19720212 

Van Heiningen Erwin  

Fysical Fitness 

NED 

 1972

 8:17:32.31

 3:22:16.67

 4:34.11

 104km Gesamtwertung

 107

 92

 67

AUT00000000 

Lang Johann  

RC Rumpl Peggau 

AUT 

 1968

 8:20:25.88

 3:25:10.24

 2:53.57

 104km Gesamtwertung

 108

 93

 43

AUT00000000 

Faschallegg Jörg  

 

AUT 

 1964

 8:38:33.75

 3:43:18.11

 18:07.87

 104km Gesamtwertung

 109

 94

 252

AUT00000000 

Peßl Robert  

 

AUT 

 1968

 8:38:35.62

 3:43:19.98

 0:01.87

 104km Gesamtwertung

 110

 95

 251

AUT00000000 

Ganglberger Martin  

MBR Radchaoten.Com 

AUT 

 1973

 8:54:42.16

 3:59:26.52

 16:06.54

 104km Gesamtwertung

 112

 DNF

 1

ITA19681221 

Bettin Mauro  

Team Full Dynamix 

ITA 

 1968

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 3

AUT19710617 

Obwaller Hans Peter  

Team Steiermark Radsport Janger 

AUT 

 1971

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 8

AUT19790625 

Lakata Alban  

Union Raiffeisen Radteam Tirol 

AUT 

 1979

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 9

SWE19750603 

Tavell Philip  

Team Merida 

SWE 

 1975

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 11

ITA19720501 

Stauder Roland  

Corratec World Team 

ITA 

 1972

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 13

AUT19730902 

Verbnjak Heinz  

KTM Mountainbiker Chio 

AUT 

 1973

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 15

AUT1971022 

Frauenschuh Thomas  

Corratec World Team 

AUT 

 1971

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 16

SUI19790313 

Sigrist Xavier  

Scott Allianz Michelin 

SUI 

 1979

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 20

CZE19770713 

Horak Martin  

Rockmachine Cyklomax 

CZE 

 1977

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 26

AUT19710209 

Müller Oliver  

ARBÖ Deutschlandsberg 

AUT 

 1971

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 32

CZE19710113 

Cirkl Petr  

ÖAMTC Hrinkow Bikes Steyr 

CZE 

 1971

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 33

GER19770619 

Alteheld Benjamin  

RSC Rotrunner 

GER 

 1977

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 39

GER19761228 

Emmerich Markus  

IMISYS-ALRO-TEAM 

GER 

 1976

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 40

AUT00000000 

Engelke Johannes  

ARBÖ Purgstall 

AUT 

 1984

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 42

GER00000000 

Emde Frank  

Herzmuskel 

GER 

 1965

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 44

ITA19730524 

Fontana Klaus  

Rainer Wurz 

ITA 

 1973

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 46

SUI19720325 

Föhn Urs  

Arrow Swiss Bike Team 

SUI 

 1972

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 47

GER19810518 

Nicolussi Rossi Florian  

www.dienstagsradler.de 

GER 

 1981

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 48

ITA19800623 

Manfredini Tommaso  

Full Dynamix 

ITA 

 1980

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 52

AUT00000000 

Hauer Hannes  

Katarga Factory Team 

AUT 

 1979

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 57

AUT00000000 

Kasper Martin  

M.K.R.T. 

AUT 

 1967

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 60

GER19730224 

Kotulla Juergen  

Team Merida International 

GER 

 1973

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 61

AUT00000000 

Königshofer Oliver  

AlpinX 

AUT 

 1968

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 63

SLO19760309 

Kainz Matej  

SD Vzpon 

SLO 

 1976

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 64

GER19750704 

Kappelmayer Danilo  

RSV54 Venusberg 

GER 

 1975

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 72

IRL19710818 

McCauley Richard  

 

IRL 

 1971

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 76

AUT00000000 

Neumann Richard  

drahteselklinik.com 

AUT 

 1980

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 78

ITA19550623 

Petri Mario  

Pontedera 

ITA 

 1955

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 82

CZE1970012 

Purmensky Jaromir  

Czech National Team, CS-MTB Prag 

CZE 

 1970

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 84

ITA19632911 

Perini Gilberto  

Staff Bike 2000 

ITA 

 1963

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 88

AUT19771107 

Rothberger Markus  

Radteam Union Sarleinsbach 

AUT 

 1977

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 91

AUT00000000 

Sommer Gerhard  

Hafnerbach/NÖ 

AUT 

 1959

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 92

GER00000000 

Sczarnowski Torsten  

Gasern 

GER 

 1966

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 94

SLO00000000 

Sturbej Robi  

 

SLO 

 1966

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 95

AUT19671019 

Sagmeister Kurt  

Bike-Team-Kaiser 

AUT 

 1967

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 97

AUT19740607 

Skripac Reinhold  

MTB Team Bramberger AAG 

AUT 

 1974

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 103

NED00000000 

van der Wal Michael J.  

Cannondale Marathon Team Holland 

NED 

 1964

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 105

AUT00000000 

Walter Siegfried  

Graz 

AUT 

 1971

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 106

TKM19800424 

Widmer Sandro  

bikemarathon.ch 

SUI 

 1980

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 110

AUT00000000 

Walkner Roland  

Gollinger Bergbiker 

AUT 

 1974

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 111

SUI19760502 

Wolf Reto  

Velo Nägeli-Scott-die Mobiliar 

SUI 

 1976

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 115

RUS19740728 

Koulikov Andrei  

RV Wettstetten 

RUS 

 1974

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 116

AUT19841004 

Lassenberger Andreas  

URSC HITEC Team 

AUT 

 1984

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 120

GER19830829 

Mayer Wolfgang  

Team Bayernblock 

GER 

 1983

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 122

AUT00000000 

Umschaden Kurt  

Top Times VIP Team 

AUT 

 1971

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 126

HUN19740504 

Bogár Gábor  

Corratec World Team 

HUN 

 1974

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 130

AUT19730113 

Jaidhauser Andreas  

ÖAMTC Hrinkow Bikes Steyr 

AUT 

 1973

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 131

AUT19780324 

Riegler Christian  

KTM Mountainbiker 

AUT 

 1978

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 133

AUT19710102 

Trisco Gregor  

MBR 2RadChaoten SWAT 

AUT 

 1971

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 134

AUT00000000 

Spatt Wolfgang  

ARBÖ Eybl Steyr 

AUT 

 1978

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 135

AUT19720622 

Stanitschek Michael  

Top Times RC Wettmannstätten 

AUT 

 1972

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 153

AUT19740201 

Vegh Jürgen  

KTM Mountainbiker 

AUT 

 1974

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 154

NED00000000 

van der Aa Erik  

 

NED 

 1975

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 159

AUT00000000 

Smesic Albert  

KTM Mountainbiker Klagenfurt 

AUT 

 1966

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 165

GER19660717 

Schille Robert  

RSV Werner Otto 

GER 

 1966

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 172

AUT00000000 

Reischl Fritz  

SK VOEST 

AUT 

 1950

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 173

AUT00000000 

Reinbacher Manfred  

 

AUT 

 1970

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 178

AUT00000000 

Premrou Bernhard  

Team Sport Nora 

AUT 

 1965

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 181

AUT00000000 

Poledna Stefan Dr.  

TTTech TTbike Team 

AUT 

 1963

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 208

CZE00000000 

Hrabal Petr  

PBV MTB TEAM BRNO 

CZE 

 1975

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 218

AUT00000000 

Hackl Stefan  

RC ÖBV ÖBB St.Pölten 

AUT 

 1984

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 227

AUT00000000 

Flack Hannes  

MTB Team Styria 

AUT 

 1961

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 236

CZE00000000 

Chroust Karel  

PBV MTB TEAM BRNO 

CZE 

 1962

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 237

CZE00000000 

Brzak Lucas  

VELOuni 

CZE 

 1980

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 239

CZE00000000 

Bohuslav Kára Ing.  

Velouni 

CZE 

 1953

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 247

GER00000000 

Pankratz Georg  

Ghost Racing Team 

GER 

 1974

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 253

AUT00000000 

Gamweger Jürgen  

SV Leoben Triathlon 

AUT 

 1971

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 256

AUT00000000 

Lackner Heinz  

 

AUT 

 1959

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 258

AUT00000000 

Schellnegger Peter  

ARBÖ Intersport XL Weiz-Stmk Spk. 

AUT 

 1960

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 259

AUT00000000 

Votter Hermann  

ARBÖ Intersport XL Weiz-Stmk Spk. 

AUT 

 1966

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 264

CZE00000000 

Matejka Miloslav  

Pastorek IVT 

CZE 

 1956

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 266

GER00000000 

Grotjohann Deniz  

TSV 1860 Radsport Supercykles 

GER 

 1983

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 267

GER19750725 

Bratkowski Jan  

Freeman T.Porter / Corratec 

GER 

 1975

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 268

AUT00000000 

Augustin Heiner  

Union Raiba Maria Schmolln 

AUT 

 1962

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 DNF

 270

SLO19641106 

Prevorcic Alfonz  

 

SLO 

 

  DNF

 

 

 104km Gesamtwertung

 

 






 

Heb jij ook een nieuwsbericht, team of route info?!.. organiseert je club een atb tocht?!
Deel het met je mede bikers. Mail het naar ons en wij plaatsen het ! Alvast bedankt !


Copyright © 2000 - 2017  Mountainbike.nl
All rights reserved by Rogier Mensink & Mountainbike.nl CREW Lees onze Disclaimer

Mountainbike.nl is een initiatief van de bikers van eGate Internet Solutions.